Moje Blog

Kolejna witryna WordPress

Biznes i finanse

3 niezbędne cechy dobrej reklamy

Przejęli telewizory, serwisy streamingowe, media społecznościowe, billboardy, billboardy, gazety, magazyny i jeśli mówimy o obszarach, które podbili, będziemy musieli dołączyć inny plik PDF! Więc na razie nie zajmujmy się tym.

Teraz, gdy zasięg tych malutkich klipsów jest tak ogromny, musimy zadbać o to, aby dotarły do ​​mas w skuteczny i kreatywny sposób. Reklamy wywierają ogromny wpływ na nasze umysły. Temat, sposób, w jaki scenariusz jest rozwiązywany i realizowany, odgrywa główną rolę w zasięgu i wpływie. Aby zrozumieć kilka wskazówek, przejdziemy do kilku scenariuszy, które będą dla nas przydatne.

1. Klip nie zawsze jest fajny

Agencja A postanowiła wyjść bezpośrednio. Z tyłu znajdowało się jednokolorowe tło, a na ekranie obracał się hełm. Strzałki skierowały się w stronę cech takich jak „ciężko zbudowany”, „twardy”, „długotrwały”, „niedrogi”. 10 sekund już się wyczerpało.

Agencja B zdecydowała się na zastosowanie metody kąta rozwartego, zamiast prostego lub prawego. Przedstawiali motocyklistę jadącego na swojej bestii. Wydawał się być beztroski i pełen zabawy. Po 6 sekundach pojawiła się linia z pytaniem: „Zastanawiasz się, jak on jest taki beztroski? Ma na sobie nasz kask marki XYZ. Aby zapewnić bezpieczeństwo, którego przestrzegamy, beztroska będzie Twoją jazdą”.

Niewątpliwie reklama agencji B pojawiła się na wszystkich ekranach, podczas gdy reklama A miała wiele problemów. Czemu? Wiadomość została zbombardowana na widowni przez agencję A, ale B szła równolegle z wiadomością i sprawiła, że ​​treść była bardziej zbliżona. Ludzie czuli się blisko reklamy, gdy monitorowano ich codzienną sytuację. Wygrana dla agencji B, prawda?

2. Siła komunikacji wizualnej

Gra słów jest niezwykle ważna, ale co by było, gdybyśmy mogli wywołać różne znaczenia w tym samym zdaniu, a następnie manipulować nim za pomocą wizualnego medium? Brzmi skomplikowanie? Nie jest! Oto jak możesz to zrobić.

  • Uwielbiam to danie…(Nie za bardzo)
  • Uwielbiam to danie! (podekscytowany)
  • Ja… uwielbiam to danie? (wątpliwe)
  • Uwielbiam to danie! (wdzięczny)

Wykorzystaliśmy siłę komunikacji wizualnej, a wyniki masz przed sobą. Estetyka wizualna dodaje do słów falę uczuć. Nadawanie kierunku frazom i słowom staje się łatwiejsze dzięki odpowiednim obrazom. Dobra reklama wyraża swoje motto poprzez pomoc wizualną i siłę słowa.

3. Schematy kolorów są bardzo ważne

Szybkie zadanie dla Ciebie. Przejdź do dowolnego teledysku lub strony w mediach społecznościowych marki. Jeśli obserwujesz z rybim okiem, podążasz za linkiem schematów kolorów. W teledyskach weźmy na przykład piosenkę „Ilahi” Yeh Jawaani Hai Deewani, gdzie w każdej klatce iskrzy cynobrowy odcień. Może to być wtopienie się w tło z neonowym czerwonym światłem, może to być pasek aparatu z czerwoną obwódką lub sama koszula. Widzieć? Mocniej trzymali czerwień w swoim scenariuszu. Podobnie na stronach mediów społecznościowych ludzie decydują się na zachowanie schematu kolorów, warto obejrzeć filmy szkoleniowe Warszawa. Jest to konieczne, ponieważ ustanawia „kolory marki”. Wielokrotne wystawianie odbiorców na kolor marki sprawia, że ​​go zapamiętują, a za każdym razem, gdy przechodzą przez tony, natychmiast kojarzą go z Twoją marką. Tak więc dobra reklama podąża za jej podstawowymi tonami. Pamiętać,

Istnieje wiele aspektów, które odróżniają dobro od zła. Istnieje również cienka granica między faktem robienia tego a przesadzania. Przy tak cudownym zasięgu Twoja reklama powinna być ubrana do perfekcji. Podsumowując, dobre reklamy pokazują jeszcze lepsze umiejętności. W tym celu potrzebujesz najlepszej agencji reklamowej, która poprowadzi Cię i sprawi, że plan zadziała. Tu na ratunek przychodzi Soul Seed Media! Soul Seed Media to dom zajmuje się i rozwiązuje wszystko, co dotyczy Twojej marki. Od tworzenia filmów wyjaśniających, filmów produktowych , filmów promocyjnych po reklamy, robimy to wszystko! Przyjdź na filiżankę kawy w pobliżu Dekanu lub porozmawiajmy pod numerem 8554982761. Zróbmy razem to, w czym jesteśmy najlepsi!