Moje Blog

Kolejna witryna WordPress

Wnętrze i budowa

Dlaczego projektanci wnętrz i architekci uwielbiają sufity napinane i ściany?

Sufity napinane to trend w aranżacji wnętrz, który obejmuje wszystkie segmenty rynku, zarówno detalicznego, komercyjnego, jak i mieszkaniowego.

Daje to swobodę większości architektów i projektantów wnętrz, aby bawić się projektami sufitów i ścian, aby uwzględnić wartości estetyczne i aspekty funkcjonalne.

Opcje projektowania sufitów napinanych i ścian umożliwiają architektom i projektantom nadążanie za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz – czytaj dalej, aby zobaczyć, jak to zrobić.

 

Trend 1: Znakomita ściana

 

Ostatnim trendem w aranżacji wnętrz jest koncepcja ściany, która ma inny wygląd niż reszta pomieszczenia, aby stworzyć centralny punkt. Przekształcenie pustej ściany poprzez dodanie drukowanego muralu, bez względu na to, czy jest to prosta scena przyrodnicza, czy wyszukany projekt, dodaje artystycznego charakteru każdemu środowisku domowemu lub biznesowemu.

 

Trend 2: Oświetlenie jako bohater każdego pomieszczenia

 

Każdy system oświetleniowy jest kompatybilny z sufitami napinanymi, w tym reflektorami, które zapewniają doskonałe oświetlenie otoczenia lub oświetleniem LED ukrytym za tkaniną, które tworzy relaksujący, delikatny blask.

 

Trend 3: Linie cienia

 

W przypadku minimalistycznych, czystych projektów, nowoczesne wykończenie z linią cienia jest łatwo osiągalne dzięki odpowiedniemu rozwiązaniu sufitu napinanego. Sufity napinane pozwalają stworzyć coś, co dobrze współgra z przestrzenią i jej estetyką, jednocześnie ukrywając nieestetyczne usługi lub nieporządne elementy konstrukcyjne.

 

Trend 4: Proste formy i eleganckie linie

 

Sufity napinane są jednymi z niewielu produktów na rynku, które mogą stworzyć piękną strukturę z krzywiznami, które są zawsze równe, stworzone do perfekcji bez zmiany kształtu w czasie.

 

Trend 5: Mieszane wzory

 

System sufitów napinanych daje swobodę projektowania. Ten wyróżniający się system oferuje paletę kolorów oraz szeroki wybór faktur i wzorów, aby zaspokoić Twoją kreatywność, ofertę można sprawdzić na stronie https://www.dekodps.pl/sufity-napinane.html. Ma możliwość tworzenia czystych i chłodnych lub głośnych i kolorowych elementów sufitowych i efektów świetlnych.

 

Trend 6: minimalistyczny design

 

W przypadku minimalistycznych wnętrz zalecane są sufity napinane. Błyszczące sufity powiększają małe przestrzenie, a idealnie gładką matową tkaninę sufitową można wykorzystać do dowolnego innego celu, na suficie lub ścianie. W przypadku dużych pomieszczeń oferujemy idealne rozwiązanie problemów dźwiękowych: akustyczną tkaninę architektoniczną do nadruku.